Művezető

Kiemelt feladatok:

  • a kivitelezési munkák irányítása, ellenőrzése, teljesítésigazolások kiállítása
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • a cég generálkivitelezési munkáinak vezetése
  • a projektek nyomon követése
  • megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása
  • kivitelezés minőségi ellenőrzése
  • ütemtervek betartatása
  • építési naplók vezetése és ellenőrzése

Elvárás:

  • B kategóriás jogosítvány
  • vezetői gyakorlat
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • jó probléma megoldó képesség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés
  • magasépítő technikus, vagy egyetemi végzettség

Amit kínálunk:

  • korszerű technikai háttér
  • változatos feladatok
  • jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • versenyképes fizetési csomag
  • egymás segítő és támogató csapat

Munkavégzés helye:

  • rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

A fényképes önéletrajzokat az iroda@bamaxwork.hu email címre várjuk!

Adatvédelmi tájékoztatóAdatvédelmi nyilatkozat